Cvičení pro ozdravení těla a mysli

CVIČENÍ PRO OZDRAVENÍ TĚLA A MYSLI…. A NĚCO NAVÍC

CVIČENÍ – DEBATY

JÓGA – Pět Tibeťanů – cesta, jak se cítit lépe

Nepohoda, stres, negativní náhled na různé situace negativně ovlivňuje kvalitu našeho života, ale nemusí tomu tak být! Zkuste pět Tibeťanů – cviky, které ukáží cestu, jak být v pohodě, nestresovat se zbytečnostmi a jak mít pozitivní přístup k životu.

Toto cvičení je zaměřeno na protažení celého těla a nalezení cesty k sebepoznání, nalezení svojí cesty života. Naučíme se, jak žít zdravě a lépe, jak mít rád sám/sama sebe. Pomocí cvičení se nám otevře individuální vnímání, otevřou se bloky, které se nám staví do cesty.

Cvičení je založeno na učení východní filozofie a medicíny o tom, že v těle existuje sedm center energie – čaker. V optimálně fungujícím těle čakry víří rychle, a efektivně tak pomáhají celému tvému tělu fungovat správně. Ale co dělat, je-li někde po těle problém? Mimo jiných metod, jak čakry potažmo žlázy s nimi spojené energeticky vyladit, je cvičení Pěti Tibeťanů.

V ČEM CVIKY POMOHOU?

Těchto pět relativně obyčejných a nepříliš náročných cviků dodá správnou rychlost těmto energetickým centrům a s nimi přinese i ozdravení.

Je to ryze a jen práce s energií v těle. Ale není to úplně zadarmo! Je jasné, že všechno se nezlepší lusknutím prstů. Je nutná značná trpělivost, protože než se objeví první náznaky zlepšení zdravotního a psychického stavu, uplyne mnoho vody – minimálně tři měsíce. Až po čtvrt roce dennodenního poctivého cvičení je možno pozorovat změnu k lepšímu.

Jedná se o cvičení v pomalém tempu, je vhodné pro muže i ženy.

Každá lekce bude prodloužena o možnou debatu k různým tématům, konzultaci osobních problémů, doporučení..

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE (zahájení kurzu, cena…)

V KANCELÁŘI

NEBO NA TELEFONNÍM ČÍSLE 583 213 056