Bazénová chemie

Průzračná voda = bazénová chemie

Bazénová chemie pro domácí bazény i komerční provozy s automatickými dávkovači. Kompletní sortiment produktů pro wellness a sauny. Osobní odběr v Šumperku, nebo objednávka přes eshop na webu www.virivky-sauny.eu  Při objednávce zboží přes tento eshop je doprava zajištěna Českou poštou nebo dopravní společností InTime. Nákup nad 1000Kč doprava zdarma – do 30kg.

Bazénová chemie

Bazénová chemie

Bazénová chemie zajistí průzračnou vodu ve Vašem bazénu a vířivce. Nabízíme prostředky pro kompletní ošetření vody. Údržba vody založená na bázi chlóru, případně aktivního kyslíku. Kompletní nabídku naleznete v eshopu.

Nabízíme kvalitní chlorové tablety různých velikostí pro malé i velké bazény, pomalurozpustné tablety, případně chlorshock. 

Vločkovače pohltí nečistoty ve vodě a zachytí je ve filtraci. Možné použití u bazénů i vířivek.

Aktivní kyslík je vhodný při alergických reakcích na chlor, případně citlivé pokožky. Tablety s aktivním kyslíkem zajistí dezinfekci vody.

Bazénové vůně a vůně do vířivek zpestří koupání a navodí zajímavou atmosféru.

Chemie do vířivky zajistí dlouhodobý provoz vířivky bez vypouštění vody. Nezapomínejte na pravidelné čištění trysek a čerpadel, předejdete tak zanesení a problémům s čerpadly.

Kompletní přehled  chemie včetně cen naleznete v e-shopu.

V bazénové poradně si můžete přečíst tématické články o nejčastějších problémech s údržbou vody v bazénu. Získáte informaci o příčinách zelené vody v bazénu, jak vyčistit bazén po zimě, jak odstranit vodní kámen z bazénu a mnoho dalších.