Vířivky

eshop virivky

Eshop vířivky, ceny

Vířivky pro každého

Vířivky, jacuzzi, whirlpool, vířivé vany, vířivé bazény, to vše jsou názvy pro masážní bazének s teplou vodou, automatickým ohřevem a filtrací. Proč hledat wellness pobyty, když můžete mít lázně doma 365 dní v roce. Dopřejte si relax a odpočinek ve Vaší nové vířivce. Vypusťte z hlavy stres a pracovní povinnosti. Relaxaci si zasloužíte nejen o dovolené. Obrovskou výhodou vířivky je celoroční venkovní provoz, možný díky kvalitní izolaci. Výkonná hydromasážní čerpadla a trysky různých typů zajistí masáž celého těla. Základní dělení trysek je na přímé a rotační trysky, dále se dělí dle jejich velikosti. Zajistíme kompletní servis péči o Vaši vířivku, dodáváme bazénovou chemii do vířivky.

Vířivé vany

Vířivky -vířivé vany

Vířivé vany jsou menších rozměrů, vhodné pro menší počet osob. Pohodlný relax dvou až čtyř dospělých, případně dětí. Vířivky mají plnohodnotnou výbavu a jsou omezeny pouze rozměrem. Výkonné masážní trysky jsou volitelné dle typu a velikosti vany. Možný je venkovní i vnitřní provoz. Vhodné jsou pro užití v interiéru bez bourání a stavebních úprav, díky snížené výšce lze pronést dveřmi. Ideální do domácnosti pro rodinný provoz, nebo jako vířivka pro wellness apartmá.

Vířivé bazény

Tyto bazény zaručí komfortní koupání pro větší počet osoVířivé bazényb. Vířivé bazény jsou vhodné pro venkovní i vnitřní provoz. Venkovní koupání na zahradě nebo na terase, při užití v interiéru je třeba díky rozměrům počítat se stavební úpravou. Uplatnění tyto vířivky najdou ve větších rodinách, dále pak ve sportovních klubech, kde se dbá na regeneraci většího počtu osob.

Komerční vířivky

Uvažujete o provozu komerčního wellness? Komerční provoz nemusí být pro provozovatele strašákem. Nabídneme Vám řešení vhodné pro požadovaný provoz. Představíme varianty provozu a seznámíme Vás s náklady na provoz jednotlivých možností. Zkušenosti máme s penziony i hotelovými provozy, kde denně prochází vířivkou stovky lidí.  Kontaktujte nás na tel: 583 213 056 případně mail: virivky@ariva.cz

Více informací o vířivkách a cenách

Invalid Displayed Gallery