Bezchlorová chemie do vířivky

Bezchlorová chemie do vířivky – je to možné? Ano, je to možné a v dnešní době stále více oblíbené. Klasická metoda úpravy vody v bazénech a vířivkách je založena na chloru. Chlorová chemie funguje jako dezinfekce a eliminuje bakterie, plísně a řasy v bazénech a vířivkách. Nicméně mnoho lidí má problémy s klasickou chlorovou úpravou vody kvůli nepříjemnému zápachu, suché a drsné kůži, podrážděným očím a dalším nežádoucím účinkům. Proto se stále více lidí obrací k bezchlorovým metodám úpravy vody v bazénech a vířivkách.

Kyslíkové tablety – bezchlorová chemie do vířivky

Bezchlorova chemie do virivky - kyslikove tablety

Kyslíkové tablety jsou výbornou možností pro bezchlorovou úpravu vody v bazénech a vířivkách. Tyto tablety využívají aktivní kyslík, který účinně eliminuje bakterie a řasy v bazénech a vířivkách. Kyslíkové tablety jsou velmi účinné a bezpečné a pomáhají udržovat vodu v bazénech a vířivkách čistou a zdravou.

Kyslíkové tablety mají několik výhod, jsou bez zápachu, bez zbytků chemikálií. Navíc kyslíkové tablety mohou být snadno umístěny do bazénového koše nebo dávkovacího zařízení. Jednoduché použití je další výhodou.

Je třeba poznamenat, že kyslíkové tablety mohou být mírně dražší než klasické chlorové tablety, ale z hlediska kvality a účinnosti jsou velmi dobrým řešením pro bezchlorovou úpravu vody v bazénech a vířivkách.

Celkově lze říci, že kyslíkové tablety jsou vynikající možností pro bezchlorovou úpravu vody v bazénech a vířivkách a jsou vhodné pro ty, kteří hledají bezpečnou, účinnou a zdravou alternativu k chloru. Bezchlorová chemie do vířivky za nejlepší ceny v eshopu. Užijte si koupání bez starostí o své zdraví.

Dále můžete zakoupit kyslíkovou chemii v kapalném skupenství (vhodné pro automatické dávkovače), případně jako granulát. Často se používá kyslíkový aktivátor pro kombinaci s chemií na bázi aktivního kyslíku.

Moderní vířivky používají technologie pro dezinfekci vody bez chemie pomocí ionizátoru, UV lampy a dalších zařízení. S výběrem moderní vířivky rádi poradíme, případně si můžete nabídku prohlédnout v eshopu. Je dobré nespoléhat pouze na tato zařízení a podpořit desinfekci vody použitím chemie a to bezchlorové nebo chlorové. Výběr záleží na Vás.