Jóga centrum Šumperk

Jóga centrum Šumperk, – jóga, pilates, zdravotní cvičení 

Jóga centrum Šumperk

Jóga centrum Šumperk

Centrum jógy v Šumperku nabízí hodiny jógy, pilates, zdravotní a dalších cvičení pro všechny věkové kategorie. Vybírat můžete z kurzů jóga pro děti (od 2 let, 6-12 let), jóga pro maminky s dětmi, těhotné, jóga pro zdravá záda, manažery až po důchodce. Více o cvičení jógy naleznete v článku jóga Šumperk. Vybrat si můžete jógové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Jóga centrum Šumperk nabídne kromě pravidelných cvičení i víkendové akce, semináře a workshopy. Vybrat si můžete z řady kurzů, termínů a cvičitelů – přehled cvičení. Postupně budeme přidávat jednotlivé lekce.

Rozvrh cvičení – náhled 2017

Najdete nás na adrese Vrchlického 25, Šumperk. Mapy google –Jóga centrum Šumperk.

Do sálu se vchází přes vstupní halu, zde bychom rádi připravili posezení a mini kavárnu. Odložit věci můžete v šatně a dále pokračovat do sálu. Sál má plastová okna, topení, podlaha je dřevěná pro využití i dalších cvičení a tanců. K dispozici podložky a deky. Sál je kvalitně ozvučen, možnost přehrát CD, připojení na mobil nebo jiný přehrávač.

V případě zájmu o pronájem centra na víkendové akce nás prosím kontaktujte.

V budově se nachází wellness, vířivka s infrasaunou,

Jednotlivé kurzy jógy a další cvičení naleznete na stránce přehled cvičení.

Hathajóga

V kurzech hathajógy se budeme soustředit na ásany, neboli pozice těla. Pránajáma znamená ovládání dechu, zdokonalíme vdech, zadržení dechu a výdech. Meditace pomůže pro zklidnění mysli a soustředění.

Jóga pro zdravá záda

Bolest zad je častým pocitem, který provází mnoho lidí. V lekcích se zaměříme na uvolnění a posílení svalů. Lekce je sestavena z pomalých cviků, kladen je důraz na správné provedení. Naučíme se správné držení těla, rozvoj síly, správné pohybové návyky. Nezapomeneme ani na dechová cvičení. Vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy.

Jóga pro děti

Cvičení jógy přináší dětem radost, pohyb a sebevědomí. Jóga dětem pomáhá lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí. Vhodný doplněk pro dynamické i individuální sporty.

Jóga pro těhotné

Harmonicky působí na budoucí maminku i nenarozené děťátko. Cvičení je upravené, specializované, nebudou chybět dechová cvičení a relaxace.

Jóga po porodu

Vezměte miminko s sebou, jógu po porodu cvičíme v přítomnosti miminek i batolat, která nám budou v mnoha pozicích inspirací. Cvičení posiluje pánevní dno, ženský reprodukční systém, pozitivně působí na hormonální rovnováhu. Posílení svalů kolem páteře vede k její stabilizaci. Naučíme se správné zvedání a nošení miminek, aby záda nebolela.

Pilates

Cvičení pilates pro zlepšení koordinace, zpevnění a posílení svalů kolem páteře, zad, břišních a hýžďových svalů.

Čchi-kung

Velice populární cvičení pracující s energií člověka. Cvičení čchi-kung je uznáváno jako léčebný systém.