Wellness menu Šumperk, vířivka, infrasauna, ovoce a sekt

Wellness menu Šumperk, nevšední zážitek

Wellness menu Šumperk

Wellness menu Šumperk

Vychutnejte si wellness menu v Šumperku. Relaxujte ve vířivce s tácem ovoce a láhví sektu. Vířivka a infrasauna pro veřejnost Šumperk, načerpejte nové síly.

Co wellness menu obsahuje?

Můžete se těšit na soukromé wellness vhodné pro dvě, maximálně čtyři osoby. Využít můžete vířivku s colorterapií, hydromasáží a perličkovou koupel. Dále pak infra saunu vyhřátou na příjemnou teplotu. Tác s ovocem plný vitamínů a láhev sektu.

Dárkové poukazy můžete zakoupit v eshopu.

Kde nás najdete?

Wellness Šumperk

Wellness Šumperk

Najdete nás na ulici Vrchlického 25 v Šumperku.

Telefon pro rezervace 583 213 056.

Mimo pracovní dobu 739 709 709

Odkaz na mapy google.

Vířivka dokonale uvolní ztuhlé svaly a napětí celého těla. Vysokoproudé hydromasážní trysky jsou ovladatelné. Perličková koupel je zajištěna vzduchovými tryskami, které vytváří miliony vzduchových bublinek. Tyto vzduchové bublinky dokonale masírují celé tělo. Voda ve vířivce je filtrována a dezinfikována ozónovou dezinfekcí, přesto je pro každou skupinu napuštěna ve vířivce čistá voda. Vířivka je vybavena colorterapií – podvodním osvětlením.

Infrasauna pracuje na jiném principu jako klasická sauna. Infrasauna prohřívá tělo infrazářením ze speciálních MICA zářičů a dosahuje menších teplot jako v klasické sauně. Jedná se o příjemné prohřátí organismu bez následného schlazení, šoku jako u finské sauny. Infrasauna je používána ve zdravotnických zařízeních při oslabené imunitě, před sportovním výkonem, nebo jako relaxace a k prohřátí organizmu.

Tác ovoce plný vitamínu. Vybrat si můžete z různých druhů ovoce dle sezóny. Vitamínová bomba v kombinaci s relaxem a odpočinkem, nic lepšího pro své zdraví udělat nemůžete.

Láhev sektu k vířivce patří. Bublinky v sektu se hodí k bublinkám ve vířivce. Vybrat si můžete z několika druhů a velikostí, symbolické menší balení, nebo klasická láhev sektu. Kombinace sektu, ovoce a vířivky musíte vyzkoušet.

Parkování je zajištěno v areálu firmy ve dvoře a je možné využít krytého stání.

Možnost zapůjčení županů a ručníků pro pohodlný odpočinek bez starostí.