Proč cvičit u nás?

Specializovaný sál v Šumperku

Sál je navrhnutý pro cvičení jógy, pilates a podobných cvičení. Pro dokonalý relax a uvolnění je důležité prostředí v kterém cvičíte. Uvolněte se a načerpejte energii.

Výběr z mnoha cvičení, jóga, pilates, zdravotní cvičení atd.

Vybírat můžete z mnoha lekcí jógy, klasické hathajógy až po jógu pro zdravá záda. Cvičení pilates a nově také zdravotní cvičení s prvky čchi-kung známe taky pod názvem čínské cvičení.

Výběr z akreditovaných lektorů

Díky nabídce více lektorů si můžete vybrat lekci přesně pro Vás. Vybírat můžete z pomalejších cvičení s relaxací, cvičení ve středním tempu až po cvičení na posílení a zpevnění problémových partií. Každý lektor má svůj styl vedení lekce. Při výběru cvičení Vám rádi poradíme.

Cvičení pro každého, cvičení pro děti, dospělé, maminky i seniory

Cvičit u nás může opravdu každý. Maminky se učí od batolat správné jógové pozice, děti mají své cvičení a lekce jógy. Cvičení pro těhotné, cvičení jógy, pilates a čchi-kung pro muže i ženy. V dopoledních hodinách a do cca 15:00 jsou zvýhodněné lekce pro seniory a děti.

Pravidelné lekce – kurzy

Pravidelné cvičení pomáhá zlepšit fyzický i psychický stav člověka. První hodina je na vyzkoušení za cenu lekce. Pokud cvičení vyhovuje, pokračujete v kurzu s předplatným. Pokud ne, můžete vyzkoušet jiné cvičení opět za cenu lekce (podmínkou jsou volná místa v kurzu).

V blízkosti centra města

Pěší dostupnost do centra Šumperka, v blízkosti autobusová zastávka na ulici Lidická. Parkování automobilů možné na ulici Vrchlického.

 

Přehled časů a všech cvičení včetně rezervace naleznete v článku přehled cvičení.

Více informací o nás a jak se k nám dostat naleznete v článku Jóga centrum Šumperk.

V budově se nachází soukromé wellness, přijďte relaxovat do vířivky a infrasauny.