Workshop oční jóga

Oční jóga

Sobota 16.3.2019 9:30-12:30

V Jógovém centru na Vrchlického 25, Šumperk , http://www.ariva.cz/

Jóga centrum Šumperk

Přijďte na krátký workshop Oční jóga doplněný o Shiatsu hlavy, kde se naučíte jednoduché cviky pro regeneraci svých očí a tipy, jak se zbavit bolestí hlavy, které s očima přímo souvisí.

Naše oči – důležitý smyslový orgán – dostávají v poslední době stále více “zabrat”. Velký podíl na tom mají mobily a počítače, jejichž záření oči unavuje a oslabuje. Když k tomu připočteme další škodlivé vlivy, např. prašné prostředí měst, klimatizace, zářivky atd., je nasnadě, že péče o oči je nepostradatelná pro zachování jejich kondice.

Díky oční józe můžete snadno ulevit svým unaveným očím, použitím Shiatsu se zbavit bolestí hlavy, které přímo souvisejí se zátěží očí, nebo si dokonce pravidelnou oční jogou snížit dioptrie. Stačí znát jednoduché cviky, které můžete praktikovat kdekoli – doma, ale i třeba v čekárně u doktora, na úřadě, v MHD a tak podobně.

Oční jógou procvičíme malé svaly kolem očí a uvnitř očí, prokrvíme oční nervy a posílíme schopnost očí regenerovat. Eliminujeme nebo oddálíme tak i vznik šedého či zeleného zákalu očí.

Pokud chcete mít zdravý zrak co nejdéle, jste vítáni na workshopu Oční jóga.

Richard Holický, Dům jógy Praha, https://dum-jogy.cz/

Cena: 350,-Kč

Rezervace na tel. 737 509 777 nebo mail: holicky.r@seznam.cz