Masáže Šumperk

Masáže Šumperk

masáže Šumperk

masáže Šumperk

Klasické relaxační, regenerační a sportovní masáže
Masáž je považována za nejstarší léčebný produkt jejímž prostřednictvím je ovlivňován krevní i mízní oběh, dochází k lepší výměně živin ve tkáních a k odvodů odpadních látek z těla. Uvolňuje svalové i psychické napětí, působí na nervový systém, zlepšuje podmínky pro kloubní činnost.
V nabídce naleznete různé typy masáží. Vhodné jsou pro každého zdravého jedince, který chce zregenerovat po náročném dni v práci či po sportovním výkonu nebo se na něj chce připravit.

Rezervace


Výživový a pohybový koučink
Tyto služby jsou vhodné zejména pro ty zájemce, kteří by rádi změnili své výživové a pohybové návyky. Jak poznáte, zda-li je nějaká z těchto služeb vhodná pro vás? Cítíte se po jídle unavení? Ráno nemůžete vstát z postele a potřebujete k tomu aspoň dvě kávy? Říkáte si, že už začnete cvičit, ale nevíte jak začít? Cvičíte, ale jen potřebujete ustálit techniku? Bolí vás stále záda? Pokud jste se našli v některých výše uvedených otázek, tak pak se mne nebojte kontaktovat a spolu určitě něco vymyslíme!

Dále můžete využít hydromasážní vířivé vany pro dvě, maximálně čtyři osoby. Masážní trysky dokonale uvolní ztuhlé tělo a klouby. Perličková koupel vytvoří miliony malých masážních bublinek. Na závěr můžete vyzkoušet infrasaunu. Více o wellness Šumperk

Masérna se nachází v budově vedle soukromého wellness. Nachází se zde vířivka a infrasauna pro veřejnost.

V budově probíhají pravidelné kurzy jógy, čchi-kung a dalších cvičení. Více informací o pravidelných kurzech i jednorázových akcí a seminářů naleznete na webu Jóga centrum Šumperk.

Soukromé wellness Šumperk

Soukromé wellness Šumperk