Jóga Šumperk

Jóga Šumperk – centrum jógy v Šumperku.

jóga Šumperk

jóga Šumperk

Sál specializovaný pro jógu, pilates a podobná cvičení. Jóga není pouze cvičení, ale i relaxace a uvolnění. Více informací o samotném sále včetně fotografií naleznete v článku jóga centrum Šumperk.

Vybrat si můžete z pravidelných pololetních lekcí jógy pro začátečníky i pokročilé. Specializovaná cvičení pro děti, dospělé i seniory.  Kromě klasické hathajógy můžete vybírat lekce jógy pro bolavá záda, jóga pro děti, těhotné atd. Lekce budeme průběžně rozšiřovat a doplňovat. Samozřejmě si můžete vybrat i z lektorů. Prohlédněte si jednotlivé lekce, termíny a časy, více o pravidelných lekcích jógy, pilates a dalších cvičení v Šumperku se dozvíte v článku přehled cvičení.

Hathajóga v pomalém i středním tempu

Přehled cvičení Šumperk

Přehled cvičení Šumperk

Jóga pro zdravá záda

Jóga pro děti

Jóga pro těhotné

Jóga pro seniory

Teen jóga

Proč cvičit u nás?

Specializovaný sál v Šumperku

Sál je navrhnutý pro cvičení jógy, pilates a podobných cvičení. Pro dokonalý relax a uvolnění je důležité prostředí v kterém cvičíte. Uvolněte se a načerpejte energii.

Výběr z mnoha cvičení, jóga, pilates, zdravotní cvičení atd.

Vybírat můžete z mnoha lekcí jógy, klasické hathajógy až po jógu pro zdravá záda. Cvičení pilates a nově také harmonizační cvičení čchi-kung známe taky pod názvem čínské cvičení.

Výběr z akreditovaných lektorů

Díky nabídce více lektorů si můžete vybrat lekci přesně pro Vás. Vybírat můžete z pomalejších cvičení s relaxací, cvičení ve středním tempu až po cvičení na posílení a zpevnění problémových partií. Každý lektor má svůj styl vedení lekce. Při výběru cvičení Vám rádi poradíme.

Cvičení pro každého, cvičení pro děti, dospělé, maminky i seniory

Cvičit u nás může opravdu každý. Maminky se učí od batolat správné jógové pozice, děti mají své cvičení a lekce jógy. Cvičení pro těhotné, cvičení jógy, pilates a čchi-kung pro muže i ženy. V dopoledních hodinách a do cca 15:00 jsou zvýhodněné lekce pro seniory a děti.

Pravidelné lekce – kurzy

Pravidelné cvičení pomáhá zlepšit fyzický i psychický stav člověka. První hodina je na vyzkoušení za cenu lekce. Pokud cvičení vyhovuje, pokračujete v kurzu s předplatným. Pokud ne, můžete vyzkoušet jiné cvičení opět za cenu lekce (podmínkou jsou volná místa v kurzu).

V blízkosti centra města

Pěší dostupnost do centra Šumperka, v blízkosti autobusová zastávka na ulici Lidická. Parkování automobilů možné na ulici Vrchlického.

Rádi bychom rozšířili lekce o pilates, taichi a další cvičení. Stále hledáme vhodné kandidáty na pozice lektorů. Staňte se součástí našeho týmu. Možnost pronájmu prostor pro jednorázové akce, víkendové semináře a workshopy. V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte.

O víkendech bychom rádi připravili semináře a workshopy na různé téma.

Jóga centrum Šumperk na mapě.